Connect with Us

Konflikti Tuna-Robert/ Nora Istrefi flet për herë të parë për këtë çështje

Kryesore Show Biz

Konflikti Tuna-Robert/ Nora Istrefi flet për herë të parë për këtë çështje

Publikuar

-

Deklaratat e forta që kanë lëshuar kundër njëri-tjetrit kanë bërë që marrëdhëniet mes dy familjeve të jenë të tensionuara.

Bëhet fjalë për konfliktin Tuna-Robert, i cili e ka zanafillën vite më parë. Dy këngëtarët u shprehën me tone të ashpra duke krijuar kështu një atmosferë aspak familjare. Në lidhje me këtë çështje, për herë të parë ka reaguar Nora Istrefi e cila thotë se konflikti midis Tunës dhe Robert nuk ka aspak natyrë personale por familjare.

Madje Nora e përgëzon kunatën e saj për suksesin që ka arritur me projektet e saj të fundit.

Gjithashtu rrëfeu se nuk ishte aspak dakort madje i kundërvihej herë pas here bashkëshortit të saj, Robert Berisha, duke qenë se ai flet vazhdimisht keq mbi Tunën në media dhe në këtë mënyrë e përkeqëson situatën ku ata ndodhen.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: