Connect with Us

Trendi më i ri/ Pantallonat e tejdukshme me dantellë “çmendin” meshkujt

Fashion

Trendi më i ri/ Pantallonat e tejdukshme me dantellë “çmendin” meshkujt

Publikuar

-

Jo vetëm femrat por edhe meshkujt po hyjnë në industrinë e modës. Së fundmi një kostum i pazakontë për burra është sjellë nga Hologram City, një kompani në Los Angeles.

Koleksioni quhet ‘Lace Me Up’ dhe vjen në ngjyra të ndryshme verore. Pantallonat e tejdukshme me dantellë vijnë në ngjyrat rozë, blu, violet dhe të bardhë.

Kompletet me ngjyra, bashkë me versionin në ngjyrë të zezë kushtojnë 42 dollarë, të ndara veç e veç. Pra, kostumi bashkë kushton 84 dollarë.

Ndërsa, versioni me ngjyrë të bardhë vjen pak më i lirë. Pantallonat kushtojnë 38 dollarë ndërsa këmisha 35 dollarë, pra në total, 73 dollarë.

Burimi:http://www.ladbible.com/news/weird-lace-shorts-for-men-are-here-to-keep-you-chilled-this-summer-20190609?source=facebook&fbclid=IwAR1KxBRZZ41OvrUhtwb8YX2tyKC2z_VlCVIC7jUwOCWKMjzMroRtJ9jH3Nw

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: