Connect with Us

“Përveç Meghan, takohej dhe me modelen e njohur”/ Biografja mbretërore shokon me deklaratën

Kryesore Show Biz

“Përveç Meghan, takohej dhe me modelen e njohur”/ Biografja mbretërore shokon me deklaratën

Publikuar

-

Angela Levin ka shokuar me deklaratën e saj në librin e fundit. Ajo zbulon se në fillimet e tij me Meghan Markle, Princ Harry ka patur një flirt me modelen seksi të Burberry.

Sipas Express ajo është shprehur se: “Gjatë fazave shumë të hershme të marrëdhënieve të tij me Meghan, Harry takonte dhe modelen e Burberry Sarah Ann Jacklin.

“Ata u takuan në një parti privat, mori numrin e saj dhe e bombardoi atë me tekste. Por në fund rezultoi të ishte vetëm një flirt”

Autorja pastaj vazhdon të shpjegojë se edhe Dukesha ishte në fund të marrëdhënies së saj me ish-in.

Ajo vazhdon: “Një mik tha:” Ata pëlqeheshin por ishin krejt të kundërt. Ajo pëlqente jetën dhe pijet ndërsa ai i përkiste komplet një bote tjetër.

Ka pasur pak konfuzion rreth asaj nëse Meghan në atë kohë u nda me të dashurin e saj prej dy vjetësh, kuzhinieri i famshëm Cory Vitiello”./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: