Connect with Us

“Pse nuk vishesh si një princeshë?”/ Dukesha Kate i habit të gjithë me përgjigjen

Kryesore Show Biz

“Pse nuk vishesh si një princeshë?”/ Dukesha Kate i habit të gjithë me përgjigjen

Publikuar

-

Ditën e sotme Dukesha e Cambridge, Kate Middelton ka qenë në Keswick ku është pritur nga mijëra banorë.

Çifit mbretëror është takuar me vullnetarë të komunitetit ku më pas është drejtuar në fermë për të marrë pjesë në qethjen e deleve.

Përmes një video që po qarkullon në Twitter, është publikuar një bidedë mjaft e këndshme me një vajzë të vogël e cila e ka pyetur përse nuk është veshur si një princeshë.

Ndërkohë përgjigjia e Kate i ka habitur të gjithë pasi shkruan: “E di, më fal. Erdha me pantallona dhe xhaketë sepse do shikoj ca dele”.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: