Connect with Us

Kombinimi perfekt/ Sara dhe Lori Hoxha marrin gjithë vëmendjen në ditëlindjen e Ledionit

Kryesore Show Biz

Kombinimi perfekt/ Sara dhe Lori Hoxha marrin gjithë vëmendjen në ditëlindjen e Ledionit

Publikuar

-

Moderatori Ledion Liço, ka festuar ditëlidjen pak ditë më parë duke bërë që të gjithë mediat të shkruajnë për të.

Përveç organizimit të veçantë, ato që kanë marrë të gjithë vëmendjen kanë qenë dy trashëgimtaret e Top Channel, Sara dhe Lori Hoxha.

Dy motrat Hoxha kishin zgjedhur ngjyrën rozë dhe nuk gabuan pasi duken shumë të ëmbla por njëkohësisht dhe seksi.

Sara u shfaq me një fustan në ngjyrë rozë të ngushtë pas trupit që i tregonte dukshëm barkun e rrumbullakosur, ndërsa Lori ishte veshur me pantallona në të njëjtën ngjyrë dhe me një bluzë shumë ‘trendy’.

Kujtojmë se ky përvjetor i Ledionit është ndër më të veçantët pasi së shpejti moderatori dhe trashgimtarja e ‘Top Channel’ do bëhen prindër për herë të dytë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: