Connect with Us

“E përjetova shumë keq”/ Greta Koçi tregon me lot në sy momentin e dhimbshëm

Kryesore Show Biz

“E përjetova shumë keq”/ Greta Koçi tregon me lot në sy momentin e dhimbshëm

Publikuar

-

Greta Koçi është një ndër këngëtaret e cila e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën private. Por këtë herë ajo ka ndarë me publikun disa detaje nga fëmijëria e saj.

E ftuar në emisionin “E Diell”, Greta është kthyer pas në kohë duke kujtuar momentet më të bukura të saj me gjyshen.

“Si ka qenë Greta në fëmijërinë e saj? E urtë? Çapkëne?”, e ka pyetur Fjoralba, ndërsa Greta ia ka kthyer duke u shprehur kështu:

“Kam qenë shumë llafazane, po e urtë. Nuk bëja piktura, apo rrëmujë, nuk kam qenë e tillë. Mami rrinte me një kamera gjithë kohës mbas meje, më lyente pak dhe gjithë kohës këndoja”.

Më pas, në monitor u shfaq fotoja e saj me gjyshen, këngëtarja shqiptare zbuloi se kishte pasur një marrëdhënie shumë të ngushtë me të dhe se ishte një nga personat më të dashur për të.

Me lot në sy, ajo pranoi se largimin nga jeta e gjyshes së saj e kishte përjetuar shumë keq, sidomos muajt e parë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: