Connect with Us

“Na e shpife”/ Enca acarohet me fansen, jep paralajmërimin

Kryesore Show Biz

“Na e shpife”/ Enca acarohet me fansen, jep paralajmërimin

Publikuar

-

Ajo është padyshim një nga personazhet më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Këngëtarja Enca  është përfolur shumë  për  jetën e saj private por më së shumti për paraqitjen e saj skenike.

Të shumtë janë ndjekësit që e kritikojnë në lidhje me pamjen e jashtme, por këngëtarja nuk mungon në replikat me ta.

Një situatë e tillë ka ndodhur dhe  ditën e sotme ku një nga ndjekëset i komenton në një foto: “Kujdes me ato flokë se na i shpife duke i kapur çdo 2 sekonda, priti fare dhe je më rehat”.

Sigurisht si çdo herë nuk ka munguar replika e këngëtares e cila përveç kundër përgjigjes ka dhe një paralajmërim për të gjithë ndjekësit e saj:

“U mërzite ti?. Kushdo që bezdiset nga flokët e mi se ka pasur kurrë fatin/hallin të ketë flokë të gjatë dhe të dendur, sidomos gjatë xhirimeve. Kështu që më lër mua dhe flokët e mi të mrekullueshëm rehat”- shkruan ajo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: