Connect with Us

“Sytë më kanë penguar në karrierë”/ Aktorja e preferuar e shqiptarëve habit me deklaratën

Kryesore Show Biz

“Sytë më kanë penguar në karrierë”/ Aktorja e preferuar e shqiptarëve habit me deklaratën

Publikuar

-

Aktorja indiane shumë e dashur për shqiptarët, Mansi Srivastava ka bërë një rrëfim shumë të sinqertë në lidhje me karrierën e saj.

Ajo është bërë e njohur për rolin e saj si Bavia në serialin “Bixhoz me dashurinë”, por shpesh herë regjisorët i ofrojnë të luajnë role negative. Arsyeja është për shkak të ngjyrës së syve të saj blu.

“Ndihem e bekuar që kam sy kaq unik por për shkak të ngjyrës së tyre, shpesh marr telefonata nga regjisorët që më kërkojnë të luaj role negative.

Më kërkojnë për role negative për shkak të mitit se ato që kanë sy të shkruar mund të luajnë më mirë role negative. Unë i refuzoj këto role”-është shprehur aktorja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: