Connect with Us

Gabimi fatal i flotës mbretërore/ Shoqëruesi i Kate përplas të moshuarën

Kryesore Show Biz

Gabimi fatal i flotës mbretërore/ Shoqëruesi i Kate përplas të moshuarën

Publikuar

-

Shoqëruesit e Kate dhe William janë përfshirë në një aksident shumë të rëndë. Falë një gabimi fatal në drejtim të mjetit ka mbetur e përplasur nëj grua 83-vjeçare. Edhe pse ajo është jashtë rrezikut për jetën ka marrë dëmtime të rënda nga aksidenti.

Ishte një prej motorëve të policisë që shkaktoi fatkeqësinë, e cila ngjau të hënën gjatë kohës kur flota po udhëtonte drejt Windsor-it nga Londra. 83-vjeçarja quhej Irene Mayor.

Sipas burimeve, Kate dheË janë shumë të shqetësuar për zonjën, ndërsa zëdhënësi i tyre dha një deklaratë për shtyp ku dërgon urimet për përmirësim nga ana e çiftit.

“Lartmadhëritë e tyre i kanë dërguar urimet më të mira Irene-s dhe familjes së saj dhe do të qëndrojnë në kontakt përgjatë çdo hapi të përmirësimit të saj.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: