Connect with Us

“Si mund të më ndihmoni”/ Moderatorja shqiptare kërkon “ndihmë” nga fansat për këtë problem

Kryesore Show Biz

“Si mund të më ndihmoni”/ Moderatorja shqiptare kërkon “ndihmë” nga fansat për këtë problem

Publikuar

-

Para disa muajsh moderatorja e njohur Elita Rudi është gëzuar me ardhjen në jetë të djalit të saj i cili quhet Zëri dhe është fryt i dashurisë me reperin Gjiko.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një shqetësim që për të është kthyer në një problem dhe kërkon ta zgjidhë.

Moderatorja ka pranuar në dalje të saj publike që ajo e ushqen vogëlushin me qumësht gjiri por mesa duket ky proces po i shkakton moderatores rënie të flokëve.

Në një postim në Insta story ajo është pyetur nga një ndjekëse nëse po i biejnë flokët nga gjidhënia dhe ajo e ka pohuar këtë gjë dhe ka kërkuar ndihmë nga femra të tjera që kanë kaluar të njëjtën situatë apo kanë dijeni për këtë çështje.

“A po t’bin flokët përqka gjinit?”- e ka pyetur Elitën një ndjekëse. Elita si një personazh popullor dhe shumë e afërt me publikun është përgjigur sinqerisht: “Oh po breee, qetash që 1 muaj kanë fillu, a ka dikush naj këshillë qka me bo me paranalu ramjen?”

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: