Connect with Us

Foto-Kim Kardashian i “mahnit” të gjithë/ Shfaqet me bikini dhe ekspozon format seksi

Kryesore Show Biz

Foto-Kim Kardashian i “mahnit” të gjithë/ Shfaqet me bikini dhe ekspozon format seksi

Publikuar

-

Palestra ja paska vlejtur. Kim Kardashian publikon shpesh foto dhe video të përditshmërisë së saj duke u ushtruar dhe gjithë ajo lodhje e djersitje duket se e kanë bërë punën sepse 38-vjeçarja së fundmi ka veshur rrobat e banjës dhe na la pa fjalë.

Kim Kardashian aktualisht ndodhet në Costa Rica për disa pushime të qeta familjare,  ku disa paparacë kanë mundur ta fotografojnë në bregdet dhe i ka mahnitur të gjithë me format e saj.

 

E veshur me një  palë bikini të zeza minimaliste, ylli i “Keeping Up With The Kardashians” ka zbuluar format trupore bombastike dhe super të tonifikuara.

Në fotot në fjalë pranë saj shihet dhe vogëlushja North, motra Kourtney Kardashiand dhe ish-partneri i kësaj të fundit, Scott Disick.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: