Connect with Us

Foto- Reperja e njohur kalon “limitin”/ Del në publik vetëm me një fustan rrjetë

Kryesore Show Biz

Foto- Reperja e njohur kalon “limitin”/ Del në publik vetëm me një fustan rrjetë

Publikuar

-

E njohur si një nga reperet më të pëlqyera në të gjithë botën, Cardi B nuk ngurron të ekspozojë format e saj bombastike duke marrë edhe vëmendjen e mediave rozë.

26 vjeçarja ishte e veshur me një fustan rrjetë duke treguar qartazi edhe të brendshmet e zeza. Të shumta ishin komentet rreth fotos ku pati edhe nga ata që e kritikuan për shkak të celulitit.

Nën shoqërinë e bashkëshortit të saj, me të cilin ka edhe një vajzë, Cardi B duket se e ka shijuar mbrëmjen. Kujtojmë se reperja ka qenë kohët e fundit në vëmendjen mediatike për problemet shëndetësore që ka përjetuar pas ndërhyrjeve kirurgjikale.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: