Connect with Us

“Ajo i drejton të gjithë”/ Meghan Markle “eksperte” e thashethemeve dhe influencuese tek Princ Harry

Kryesore Show Biz

“Ajo i drejton të gjithë”/ Meghan Markle “eksperte” e thashethemeve dhe influencuese tek Princ Harry

Publikuar

-

Pasi u lajmerua se Meghan Markle dhe Prince Harry do të ndaheshin nga bamirësitë që bënin së bashku me Prince William dhe Kate Middleton, autori biografik mbretëror, Tom Bower doli ne nje interviste per Good Morning Britain, duke thene se Meghan eshte pergjegjese per kete.

Ai tha se princi është një njeri i mirë, por është influencuar jashtë mase nga bashkëshortja e tij.

“Mendoj se ai ka gjetur një dashuri të mrekullueshme tek ajo, por në të njëjtën kohë është martuar me një grua që është shumë e vendosur, shumë ambicioze dhe ka pasur një karrierë të konsiderueshme në Hollywood. Tani në një farë mënyre ajo mendon se do ketë një karrierë të re në Londër. Nuk mendoj se ajo dëshiron  të jetë e kufizuar nga kërkesat mbretërore apo nga mënyra mbretërore e të bërit të gjërave.Kur Archie lindi, kur u planifikua martesa, mënyra sesi ata tani kanë një kontroll të jashtëzakonshëm për PR(marrëdhënie me publikun) e tyre dhe thashethemet që ata do shkojnë në Cape Town në Afrikën e Jugut… këto janë të gjitha operacione të drejtuara individualisht nga Meghan.”- u shpreh ai.

Burimi:https://www.thesun.co.uk/fabulous/9343168/prince-harrys-influenced-by-meghan-markle-tom-bower/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: