Connect with Us

Dasma e fshehtë e Albanit dhe Miriamit/ Flet për herë të parë këngëtari

Kryesore Show Biz

Dasma e fshehtë e Albanit dhe Miriamit/ Flet për herë të parë këngëtari

Publikuar

-

Ky vit padyshim që është ndër më të veçantit për këngëtarin Alban Skënderaj. Vetëm dy ditë më parë Skënderaj mbajti një koncert recital në Prishtinë i cili rezervoi shumë surpriza, ndër to më të madhen për çftin dhe publikun.

Albani ndau me të gjithë fansat e tij lajmin se së shpejti do të bëhen prindër për herë të dy. në lidhje me këtë dhe për dasmën e tij të fshehtë në Maldive, Albani ka folur në një intervistë për “Prive”

“Ishte një ndjenjë fantastike, ne nuk kemi qenë ndonjëherë për dasmat pompoze, madhështore, me shumë njerëz, e kemi pak të vështirë, jemi vetë si natyra të tilla.

Për ne ishte fantastike të kishim njerëzit tanë afër, vajzën tonë në një vend magjik. Fakti që ne ishim fejuar aty në të njëjtin vend për ne ishte diçka shumë speciale, ndoshta simbolike, por gjithsesi një kujtim me të vërtetë shumë i bukur”, është përgjigjur Skënderaj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: