Connect with Us

“E kisha qejf, por ishte gay”/ Anna Lika tregon për djalin që kishte “fiksim”

Kryesore Show Biz

“E kisha qejf, por ishte gay”/ Anna Lika tregon për djalin që kishte “fiksim”

Publikuar

-

Aktorja Anna Lika është një ndër personazhet më të komentuar përsa i përket jetës private. E ftuar në emisionin Thumb Anna ka treguar një rast ku djali që ajo pëlqente ishte gay.

“Ne 26-vjeçaret e ditëve të sotme nuk kemi shumë opsione. Meshkujt janë shumë të mirë dhe tani edhe meshkujt e kanë kuptuar që janë shumë të mirë dhe rrinë me njëri-tjetrin.

Më ka ndodhur që të zbuloj se djali që kam qejf është gay. Nuk jam zhgënjyer, u bëmë pastaj shumë shokë. Unë nuk e kam shprehur kurrë kur kam dikë qejf.

Kam një metodë time, bëj sikur nuk i kam qejf. Dhe ata më vinë vetë. Ky s’vinte. E pyeta pastaj: ‘A kam ndonjë gjë unë personalisht?’

Jo tha, thjesht ke një gjë që s’më duhet mua. E mirë i thashë, të paktën s’është problemi im”, tregoi Anna.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kryesore Show Biz

“Portale që ja punojnë vëllezërve të tyre”/ Lajmi “fake” i tërmetit, reagojnë ashpër Flor Binaj dhe Elton Deda

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme, një lajm “fake” që thonte se një tërmet me një magnitudë prej 6 ballësh në orën 23:30,  ngriti në këmbë gjithë Tiranën. Lajmi u përgënjeshtrua menjëherë nga kryeministri Edi Rama, ndërsa dy gazetarët u shoqëruan në polici. E gjithë situata shqetësoi mijëra qytetarë, mes të cilëve edhe aktorin Florian Binaj por edhe […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: