Connect with Us

“Ishte momenti i duhur, erdhi natyrshëm”/ Miriam Cani flet për shtatzaninë e saj të dytë

Kryesore Show Biz

“Ishte momenti i duhur, erdhi natyrshëm”/ Miriam Cani flet për shtatzaninë e saj të dytë

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani tashmë po gëzon shtatzaninë e saj të dytë. Ajo ka folur për herë të parë në një rrëfim për “Mirage”, Miriam tregoi se 3-mujori i parë ishte i sikletëshëm, por tani vjen pjesa më e bukur:

“E kam kaluar tremujorin e parë  kështu që po filloj të ndihem pak më mirë dhe çdo grua që e kalon këtë periudhe e di që është e vështirë.Shpirtërisht në mendjen time, ceremoninë e kemi pasur të katërt. Ka qenë edhe bebushi i dytë bashkë me ne në këtë gëzim të madh!”, u shpreh Miriam.

Ajo tregoi gjithashtu se lajmin e shtatzënise ia ka thënë Albanit të parit:

“Ka qenë shumë i lumtur, ishte momenti i duhur, erdhi shumë natyrshëm.  Për Ameli-në do të punojmë pak me problemin e xhelozise që e kanë të gjithë  fëmijët”.

Sa i përket gjinisë Miriam tha: “Akoma nuk e dimë cfarë do të jetë por nuk kemi preferencë! Nëse do të jetë vajzë do të bëhet shoqe për Amelinë, nëse do të jetë djalë do bëhet shok për babin e vet. Në të dyja rastet është shumë bukur”!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: