Connect with Us

“Unë i thashë po”/ Aktori befason të dashurën gjatë pushimeve luksoze

Kryesore Show Biz

“Unë i thashë po”/ Aktori befason të dashurën gjatë pushimeve luksoze

Publikuar

-

Aktori i famshëm Ryan Thomas i ka propozuar të fejuarës së tij Lucy Mecklenburgh gjatë një udhëtimi romantik në Itali.

Instruktorja Lucy e ka shpërndarë me të gjithë fansat e saj në llogarinë në Instagram foton e shkëputur nga moment i propozimit.

Krahas fotos ku tregonte unazën me diamante instrktorja e palestrës shkruan: “Unë thashë Po!”

Çifti duket shumë i lumtur teksa po shijojnë një pamje të mrekullueshme në një nga resortet më luksoze në Itali.

Le të kujtojmë që Ryan dhe Lucy janë njohur që në vitin 2017 në një nga eventet gjigante “Bear Grylls”./ CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: