Connect with Us

Videoja që u bë virale/ Deputeti përplas në mur aktivisten dhe e nxjerr jashtë

Kryesore Show Biz

Videoja që u bë virale/ Deputeti përplas në mur aktivisten dhe e nxjerr jashtë

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme një video nga një darkë zyrtare që po zhvillohej në Londër bëri xhiron e rrjetit. Aty shfaqet aktivistja Janet Barker e cila është nxjerrë jashtë me dhunë pasi kishte hyrë pa leje në dhomën ku po zhvillohej kjo darkë.

Aktivistja bashkë me disa persona të tjerë po protestonin për shqetësimet lidhur me mjedisin dhe mbrojtjen e Antarktikut.

Në këtë moment Ministri i Punëve të Jashtme Mark Field u ngrit nga tavolina dhe e përplasi atë në mur, para se ta kapte me force në grykë për ta nxjerrë jashtë.

Ajo që u vu re ishte se askush nuk u ngrit për ta ndaluar këtë sjellje të dhunshme, ndërsa menjëherë pas incidentit u thirr dhe policia!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: