Connect with Us

“Çmendet” aktori/ Shuma marramendëse që duhet të paguani për një foto me të

Kryesore Show Biz

“Çmendet” aktori/ Shuma marramendëse që duhet të paguani për një foto me të

Publikuar

-

Aktori i famshëm Sylvester Stallone do të zhvillojë në tur ku do të promovojë filmin e tij më të fundit “Rambo, last blood”.

E veçanta e këtij turi është se gjatë eventit të pranishmit do të kenë mundësinë të ndjekin drejtpërdrejt intervistën me aktorin si dhe të hanë tre vaktet.

Përpos kësaj do të dëgjojnë orkestër dhe të pathënat e Stallones.

Por jo çdokush do të ketë mundësinë të shkojë në këtë event pasi secili prej personave që duan të jenë në këtë event duhet të paguajnë 125-325 paundë ndërsa për të bërë një foto me aktorin duhet të paguajnë 849 paundë.

Vetëm 10 të përzgjedhur do kenë fatin të bëjnë foto profesionale dhe ta marrin atë të firmosur nga Sylvestre me stilolaps prej ari.

Eventi, i pari i këtij lloji duket se i ka mërzitur shumë fansat me aktorin. Pjesa më e madhe e tyre shprehen se një pagesë e tillë është e tepërt.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: