Connect with Us

“Më mirë i mbaj lart”/ Komenti i stilistes e bën të reagojë, Marina Vjollca shtatzënë apo jo?

Kryesore Show Biz

“Më mirë i mbaj lart”/ Komenti i stilistes e bën të reagojë, Marina Vjollca shtatzënë apo jo?

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Marina Vjollca e cila po relaksohet me bashkëshortin e saj Getoar Selimin, prej disa ditësh është “përballur” me qindra komente se është shtatzënë.

Moderatorja ka pozuar në disa foto me duart te barku, dhe ndjekësit e saj mendojnë se ajo do të bëhet nënë.

Këtë ia ka thënë edhe stilistja Lira e cila e paralajmëron të ketë kujdes me pozicionin e tyre!

“Gjeju vendin duarve se s’i ke mirë punët kështu na çmende hahaha 🤣🤣🤣🤣 ti je yll im 🌟”, i shkruan Lira.

“Më mirë i mbaj lart shpirt, mos me pas fjalë🤣 ti je zemra ime”, ia kthen Marina.

Nga sot e turje Marina do të kujdeset që të mos ngjallë më dyshime për shtatzëni.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: