Connect with Us

“Prek qiellin me dorë”/ Këngëtarja shijon pushimet pas daljes nga qendra e rehabilitimit

Kryesore Show Biz

“Prek qiellin me dorë”/ Këngëtarja shijon pushimet pas daljes nga qendra e rehabilitimit

Publikuar

-

Këngëtarja e famshme botërore Britney Spears është rikthyer fuqishëm pas problemeve mendore. Ajo i habiti të gjithë me ndryshimin e saj të jetesës pasi publikon shpesh foto dhe video teksa bënte ushtrime fizike.

Së bashku me mamanë e saj po shijonë pushimet  në ishullin ‘Turks and Caicos’ dhe kanë ndarë me ndjekësit disa nga momentet më të bukura.

“Arrita në parajsë”, ka shkruar Britney në një nga postimet në ‘Instagram’. “Britney është shumë e emocionuar që është atje dhe është mahnitur kur ka parë se sa i bukur është hoteli, pishina dhe plazhi.

Ajo nuk mund t’i besonte syve dhe tha se ishte në parajsë. Nuk donte të largohej asnjëherë”. Britney dukej shumë e lumtur dhe gjatë gjithë kohës qëndronte me mamanë se saj në bregdet, duke biseduar.

Ajo gjithashtu është parë duke kërcyer, duke bërë yoga dhe duke kënduar. Kujtojmë se para se të shkonte me pushime me mamanë e saj, Britney ka pushuar me partnerin e saj, Sam Asghari.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: