Connect with Us

“Vajzë apo djalë?”/ Moderatorja zbulon detaje nga jeta private me shefin e kuzhinës

Kryesore Show Biz

“Vajzë apo djalë?”/ Moderatorja zbulon detaje nga jeta private me shefin e kuzhinës

Publikuar

-

Moderatorja shumë e dashur Fatma Methasani prej kohësh është në një marrëdhënie me shefin e kuzhinës, Alfio Rrotani.

Çifti është tejet aktivë në rrjetet sociale dhe nuk ngurojnë t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Përmes një interviste për Indeksonline, Fatma ka treguar se që nga moment që ka njohur Alfion, shumë gjëra tek ajo kanë ndryshuar.

“Më ka ndryshuar shumë…nuk jam më ajo Fatma që i ruaja gjërat e mia private si histerike! Tani jam pjesërisht kështu. Unë madje bëhem me shumë turp kur ka vëmendje të madhe rreth meje…prandaj dhe shkoj gjithmonë vonë në intervista”, ka thënë moderatorja.

E pyetur për fëmijët, Fatma u përgjigj: “Ore, a të më propozojë njëherë Alfio?! A ta bëjmë dasmën njëherë!? Hahaha. Këtu jemi pak në luftë ne të dy sepse unë dua vajzë, kurse Alfio do djalë! Por… avash avash! Kur të vijë koha, ti do e marrësh vesh i pari hahahah!”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: