Connect with Us

“E di sa të shkurtra i ke”/ Komentuesja “prek” pikën e dobët të reperes

Kryesore Show Biz

“E di sa të shkurtra i ke”/ Komentuesja “prek” pikën e dobët të reperes

Publikuar

-

Reperja nga Kosova, Rina Balaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re Qikat në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Adelina Ismaili.

Kënga ka rezultuar e suksesshme pasi vetëm në pak ditë ka arritur të grumbullojë 1.7 milionë klikime.

Mirëpo si një ndër persoanzhet më të komentuara në rrjetet sociale, Rina kritikohet shumë herë nga ndjekësit e  saj.

Njëra prej tyre madje i ka dhënë një këshillë reperes duke shkruajtur:

“S’të kisha thënë që të përdorësh kaq shumë photoshop që ti zgjasësh këmbët se të kam parë live e di sa të shkurtra i ke zemër”, i shkruan fansja ndërkohë që  Rina i jep përgjigjen epike.

“Dukshëm, por dukshëm ama këmbët e mia janë më të gjata se jeta jote” , i ka thënë Rina duke e lënë me gisht në gojë fansen.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: