Connect with Us

Flori dhe me diamante/ Rezarta Shkurta surprizohet nga bashkëshorti me dhuratën 10 mijë dollarëshe

Kryesore Show Biz

Flori dhe me diamante/ Rezarta Shkurta surprizohet nga bashkëshorti me dhuratën 10 mijë dollarëshe

Publikuar

-

Këngëtarja dhe fotografja Rezarta Shkurta, është tepër aktive në llogarinë e saj në Instagram ku veç fotove të punës që publikon, ajo poston edhe momente nga përditshmëria e saj me bashkëshortin Ermal Hoxha dhe vajzën e saj Hera.

Së fundmi ajo është surprizuar nga partneri i saj me një set bizhuterisht të markës luksoze “Cartier”, i cili është bërë i preferuari i shumë të famshmeve shqiptare si Lori Hoxha ose Adelina Tahiri.

“Dhuratë nga bashkëshorti”, shkruan Rezarta në postimin e saj në Instastory ku ndan gëzimin me të tjerët.

Por sipas një kërkimi të thjeshtë në internet kemi zbuluar se një byzylyk i florinjtë dhe me diamante si ky i Rezartës kushton minimumi 10 mijë dollarë, dhe gjithashtu unaza e të njëjtës markë është e artë dhe me diamante dhe kushton plot 3500 dollarë.

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: