Connect with Us

Pas aksidentit tragjik/ Reperi shqiptar mer vendimin drastik pas vdekjes së menaxherit

Kryesore Show Biz

Pas aksidentit tragjik/ Reperi shqiptar mer vendimin drastik pas vdekjes së menaxherit

Publikuar

-

Mëngjesin e djeshëm menaxheri i reperit me origjinë shqiptare, Azetit, Sefa Kaya humbi jetën pas një aksidenti tragjik në autostradën Prishtinë-Ferizaj. Sefa Kaya ishte vetëm 25 vjeç dhe ndodhej në Kosovë për të finalizuar datat e koncerteve të shumta të Azet këtë verë.

Sipas “Prive”, sot jo zyrtarisht po flitet se Azet i tronditur nga kjo humbje po shqyrton anulimin e të gjitha koncerteve të cilat ishin caktuar pikërisht nga menaxheri. Na mbetet të presim për të parë nëse Azet do t’i mungojë fansave këtë verë apo do e kthejë dhimbjen në forcë për suksese të reja.

Pas lajmit tronditës, Azet bëri një dedikim shumë të ndjerë kushtuar menaxherit të tij të cilin e quan vëlla.

“Ti ishe vëllai im, partneri im, njeriu që ishte me mua 24 orë. Do vrisja për ty dhe do vdisja për ty. Tani ti na ke lënë. Allahu të pranoftë në Parajsë. Nuk mund ta pranoj. Sefa, vëllai im”, shkruante Azet./Burimi:Prive

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: