Connect with Us

“Gjithmonë më është dashur të…”/ Kim Kardashian gjen zgjidhjen për femrat e dobëta dhe të shëndosha

Kryesore Show Biz

“Gjithmonë më është dashur të…”/ Kim Kardashian gjen zgjidhjen për femrat e dobëta dhe të shëndosha

Publikuar

-

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka njoftuar në Instagram, se nisma e saj e re për një linjë të re produktesh , më saktë për korse, nisi për shkak të të gjitha atyre herëve që ka dashur të veshë një fund apo fustan të çarë në njërën këmbë, pa iu dukur korseja.

Kjo linjë do të quhet Kimono dhe Kim shprehet se ka qenë e apasionuar pas këtij projekti për 15 vjet.

“Gjithmonë më është dashur t’i pres korsetë për të bërë stilet e mia, dhe ka pasur shumë raste që nuk mund të gjeja një korse që të shkonte me ngjyrën e lëkurës sime kështu që më duhej një zgjidhje për të gjitha këto”.

Kim njofton se korsetë do të vijnë në masa të ndryshme nga XXS deri në 4XL dhe në 9 ngjyra.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: