Connect with Us

E fiksuar pas trupit/ Eni Koçi tregon “sekretin” për të patur linja perfekte

Kryesore Show Biz

E fiksuar pas trupit/ Eni Koçi tregon “sekretin” për të patur linja perfekte

Publikuar

-

Këngëtarja Eni Koçi padyshim që është një nga vajzat më seksi të ekranit. Gjatë një bisede virtual me ndjekësit e saj ajo ka zbuluar disa “sekrete” se çfarë duhet të bëjmë për të mbajtur trupin në formë.

Njëri nga ndjekësit e pyet se sa herë në ditë ushqehet dhe çfarë ha që e mban trupin në këtë formë.

Ndërkohë ajo u përgjigj: “Ha diçka të lehtë në mëngjes përpara se të shkoj në palestër. Ushtrohem 2 orë palestër e më pas ha drekën. Konsumoj shumë sallatën dhe mishin e pulës. Darkën mundohem të mos e ha sidomos pas orës 19:00. Gjithashtu llogaris sa kalori konsumoj në ditë dhe sa humbas dhe përpiqem mos ta tejkaloj limitin”.

Eni ka zbuluar se i kushton rëndësi edhe detajeve më të vogla në trupin e saj dhe kujdeset që t’i rregulloj, për të treguar respekt ndaj vetes.

“Shoh edhe detajet më të vogla në trup dhe dua ti rregulloj gjithmonë. Të kujdesesh për trupin unë e konsideroj respekt për veten por gjithashtu përveç estetikës ka të bëjë me shëndetin tonë. Jua sugjeroj të gjithëve palestrën dhe kujdesin maksimal në ushqim”, -shkruan këngëtarja.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: