Connect with Us

Horoskopi ditor/ Paolo Fox tregon se çfarë do të ndodhë sot me 12 shenjat e zodiakut

Life Style

Horoskopi ditor/ Paolo Fox tregon se çfarë do të ndodhë sot me 12 shenjat e zodiakut

Publikuar

-

Dashi – Gëzoni ditën e sotme. Merrni kontrollin e situatës dhe shfrytëzoni gjithçka që vjen në rrugën tuaj duke e kthyer në buzëqeshje për veten. Ka shumë energji argëtuese rreth jush. Ndani idetë tuaja me të tjerët. Komunikoni mendimet tuaja. Merrni pjesë në ndonjë festë ose aktivitet tjetër. Sigurohuni që veshja të jetë e mirë.

Demi – Natyra juaj elastike mund t’ju fusë në vështirësi. Personalitetet mund të përplasen kur askush nuk është i gatshëm të udhëheqë. Bëhuni agresiv dhe mos u manipuloni. Jepni njerëzve të tjerë lirinë që ata duan. Ngjarjet e papritura mund të ndryshojnë në mënyrë dramatike rrjedhën e ditës, prandaj mos u shqetësoni nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç janë planifikuar.

Binjakët – Gjërat do të rrjedhin pa probleme për ty. Ka pak veprime që do ju bëjnë të lëvizni gishtin. Ju keni fatin e mirë të shijoni këtë ditë me shumë pak përpjekje nga ana juaj. Mbani mend se nëse vendosni të bëni diçka, do të jeni jashtëzakonisht të suksesshëm dhe në gjendje ta arrini pak a shumë. Ju jeni në sinkronizim me energjinë e sotme.

Gaforrja – Njerëzit nuk do të duan të jenë aq të gjallë sa ju kërkoni sot. Ju mund të kuptoni se askush nuk është në humor për të gërmuar aq thellë sa doni të shkoni. Përdoreni ditën për t’u çlodhur dhe lëshuar kontrollin. Merrni frymë thellë dhe bëni shëtitje të gjata. Shkoni për një udhëtim me biçikletë ose udhëtim të shkurtër rrugor. Ngjarjet e çmendura, të papritura mund të shfaqen gjatë gjithë ditës. Jini të përgatitur për surpriza.

Luani – Mund të jetë e vështirë për ju që të merrni një vendim për ndonjë gjë sot. Gjërat mund të duken të pasura dhe të paqarta. Mos u shqetësoni për këtë. Jini të vetëdijshëm se njerëzit mund të dalin nga e kaluara dhe ngjarjet e papritura mund të prishin rrjedhën gjatë gjithë ditës. Planet më të mira janë të prirura për t’u prishur. Vetëm shkoni me rrjedhën.

Virgjeresha – Gjërat ndoshta nuk do të shkojnë pikërisht ashtu siç e keni planifikuar sot. Kuptoni se njerëzit mund të veprojnë në breshëri të çrregullt, veçanërisht kur bëhet fjalë për çështje emocionale. Ndjenjat tuaja mund të jenë paksa të largëta dhe mund të keni të vështirë të kontaktoni me atë që po ndodh brenda jush. Bëni çmos që të mbani një qëndrim pozitiv. Kjo është gjithçka që dikush mund të kërkojë.

Peshorja – Sot është një ditë e shkëlqyer për ju. Ngjarjet do të rrjedhin mjaft mirë. E vetmja gjë për të cilën duhet të jeni të vetëdijshëm është se emocionet tuaja mund të duken shumë të çrregullta dhe të ngathëta. Ka shumë fuqi pas fjalëve tuaja dhe njerëzit kanë dëshirë për të dëgjuar.

Akrepi – Ju mund të jeni të pavendosur sot. Ju nuk mund të gjeni zgjidhje, por nuk është e nevojshme të finalizoni ndonjë gjë. Përdoreni këtë ditë për të mbledhur të dhëna. Njerëzit mund të duken shumë të pandjeshëm dhe të çrregullt. Shkoni me rrjedhën. Ju keni shumë ngrohtësi dhe pasion për të ndarë me të tjerët.

Shigjetari – Ka mjaft hapësirë për të ushqyer pasionin tuaj sot. Ju jeni në gjendje të merrni shumë, ndonëse bëni pak. Një element i papritur gjatë ditës ka të ngjarë të shtojë një dimension të habitshëm. Ju jeni në gjendje të komunikoni lirisht, dhe ka të ngjarë të jeni në të njëjtën mendje me njerëzit që takoni.

Bricjapi – Ju mund të keni nevojë të bëni disa ndryshime të vogla në mënyrë që të flisni me njerëzit sot. Ritmi mund të jetë pak më i shpejtë se sa doni. Mos harroni se njerëzit nuk janë lexues të mendjes. Ata nuk do të jenë mjaft të ndjeshëm për të marrë në mesazhet tuaja delikate. Nëse doni të merrni diçka, e deklaroni atë qartë dhe në mënyrë të përmbledhur.

Ujori – Sot është një ditë e shkëlqyer për ju. Ju do të merrni disa shpërthime energjie të papritura që ju ndihmojnë të arrini çfarëdo që dëshironi të bëni. Ju duhet të gëzoni një humor të favorshëm dhe marrëdhënie të mira me të tjerët gjatë gjithë ditës. Gëzohuni dhe ndihuni të lirë të kënaqeni me gjërat që ju bëjnë të lumtur.

Peshqit – Gjërat mund të lëvizin shumë shpejt sot për ju. Jini të përgatitur. Gjendja e ditës është veçanërisht e lehtë dhe ndoshta pak sipërfaqësore. Njerëzit mund të mos jenë tërësisht të besueshëm. Nëse ka diçka që duhet absolutisht të bëni, përpiquni ta bëni vetë./Burimi:noa.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE