Connect with Us

Rozana Radi tregon pengun më të madh në jetën e saj/ Merr surprizën e veçantë

Kryesore Show Biz

Rozana Radi tregon pengun më të madh në jetën e saj/ Merr surprizën e veçantë

Publikuar

-

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi, ditën e sotme ka prezantuar për herë parë mbesën e saj Nicole.

E ftuar në emisionin e Rudinës ajo ka folur për marrëdhënien e saj me mbesën duke zbuluar se Nicole ka të njëjtin karakter dhe pasion si këngëtarja.

Rozana ka treguar një nga pengjet e saj më të mëdha që është mungesa e një bashkëpunimi me xhaxhain e saj të ndjerë Françesk Radin.

Pas kësaj ajo mori një videomesazh nga bashkëshortja e kantautorit i ndjerë, Tefta Radi. Ndër të tjera spikerja ikonë u shpreh: “E di që të ka mbetur peng një duet i parealizuar me Frankon, por unë mendoj se e ke.

Ke këngën ‘Biçikleta’ të ‘Festivalit të Këngës’. Kemi shumë për të kujtuar Rozi, familjen e madhe ku jetonim bashkë, plot humor, me sofrën e shtruar plot dhe këngët shkodrane të kënduara me aq dashuri. Sa të lumtur ishim, shumë nostalgji për pjesën më të bukur të jetës”.

Rozana u përlot nga fjalët e Teftës dhe tregoi se i mungon shumë jo vetëm asaj por dhe gjithë shqiptarëve që i ka shoqëruar prej vitesh figura e saj në televizion.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Nuk ka më dyshime/ Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie mes modelit milioner Pavllo Zengo dhe modeles shqiptare Adrola Dushi.

Bukuroshja shqiptare u ka dhënë fund dyshimeve duke postuar një foto në Instagram krahas modelit bukurosh ku shkruan: “Pavllo im”, e shoqëruar me një emoji zemër.

Madje në një nga Instastoryt, modeli i shkruan: “Më e bukura në botë”

Fansat e kanë uruar çiftin më të ri të shoëbizit, të cilët duken shumë të lumtur./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Ta dëgjojë bota zërin tim”/ Këngëtarja rrëfen planet për një karrierë ndërkombëtare

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme këngëtarja Xhesika Polo ka qenë e ftuar në emisionin “Bukë me vete”. Ndër të tjera Xhesika ka rrëfyer planet e saj për të ardhmen.

E pyetur nga Roza Lati se ku e sheh veten në të ardhmen, këngëtarja u shpreh se ka në plan të largohet nga Shqipëria, për të nisur një karrierë ndërkombëtare.

“Vetëm një gjë di të them, do jem jashtë Shqipërisë. Jo sepse nuk e dua vendin tim, sepse është shumë i bukur, por dua ta provoj andej. Ta dëgjojë dhe bota zërin tim, jo vetëm Shqipëria”, ka thënë këngëtarja.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Në probleme të mëdha financiare/ Flori Mumajesi shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh

Publikuar

-

Nga

Disa muaj më parë Flori Mumajesi u zhduk nga të gjitha rrjetet sociale. Menjëherë pasi fitoi Këngën Magjike, kantautori vendosi të shkëputej nga gjithçka.

Pas kaq shumë kohësh, Flori është rikthyer në Instagram ku ka postuar një foto , ku shihet Klajdi Haruni së bahsku me miqtë e tij.

“Mëngjese vere”, shkruan Klajdi në foton e publikuar në Instastory.

 

LEXO TE PLOTE