Connect with Us

U fejua me striptisten 40 vite më të re/ Aktori bën veprimin që askush nuk e priste

Kryesore Show Biz

U fejua me striptisten 40 vite më të re/ Aktori bën veprimin që askush nuk e priste

Publikuar

-

Ylli i ish “Coronation Street”, Chris Quinten ka vendosur të festojë fejesën e tij me striptisten Robyn Delabarre, në clubin ku ajo ka punuar më parë.

Aktori ka shpërndarë disa fletushka ku fton njerëzit e tij më të afërt. The Sun ka siguruar njërën nga këto fletushka ku zbulon se çfarë shkruhet në të .

“Ejani dhe bashkohuni me ne! Ne u fejuam! Jeni të mirëpritur të gjithë për të festuar në The secret Lounge”.

Në një nga intervistat Chris është shprehur se të shumtë kanë qenë ata që e kanë paragjykuar për faktin që është fejuar me një vajzë 40 vite më të re se ai, gjthashtu dhe për arsyen se Robyn është një striptiste.

Por ata kanë treguar se mendimi i të tjerëve nuk ndikon aspak tek lidhja e tyre dhe këtë e tregojnë më së miri në fotot që ndajnë në rrjetet sociale, ku në çdo vend shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit./ CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: