Connect with Us

Dua Lipa i bëri konfuz të gjithë/ Në një lidhje me Hadid dhe puth një këngëtar tjetër?

Kryesore Show Biz

Dua Lipa i bëri konfuz të gjithë/ Në një lidhje me Hadid dhe puth një këngëtar tjetër?

Publikuar

-

Pasi i dha fund lidhjes me Isaac Carew, Dua Lipa u përfol për një romancë dashurie me vëllain e modeleve të famshme Hadid, Anëar Hadid.

Por çdo gjë është bërë lëmsh pasi së fundi këngëtarja shqiptare është parë duke u puthur më këngëtarin Chris Martin.

Sipas The Sun, Dua ka shëkmbyer një puthje romanitke me Chris në prapaskenat e festiavalit “Galstonbury.”

“Sapo Chris pa Duan u mahnit dhe nuk u nda prej saj gjithë mbrëmjen. Ajo dukej e lumtur në shoqërinë e tij, madje e prezantoi edhe tek familjarët e saj. Dukej që kishte shumë kimi midis tyre dhe kur ata arritën në lokalin ‘Guerilla’ në Shangri-La ata u puthën”, treguan burime për “The Sun”.

Pak kohë më parë edhe Chris Martin u nda nga partnerja e tij Dakota Johnson, ndaj nuk është çudi nëse do të krijonte një lidhje me Duan.

Kujtojmë se edhe më herët Lipa dhe Martin janë përfolur për një lidhje, pasi përpara 2 vitesh u panë për herë të parë duke u puthur me njëri-tjetrin.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Nuk ka më dyshime/ Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie mes modelit milioner Pavllo Zengo dhe modeles shqiptare Adrola Dushi.

Bukuroshja shqiptare u ka dhënë fund dyshimeve duke postuar një foto në Instagram krahas modelit bukurosh ku shkruan: “Pavllo im”, e shoqëruar me një emoji zemër.

Madje në një nga Instastoryt, modeli i shkruan: “Më e bukura në botë”

Fansat e kanë uruar çiftin më të ri të shoëbizit, të cilët duken shumë të lumtur./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Ta dëgjojë bota zërin tim”/ Këngëtarja rrëfen planet për një karrierë ndërkombëtare

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme këngëtarja Xhesika Polo ka qenë e ftuar në emisionin “Bukë me vete”. Ndër të tjera Xhesika ka rrëfyer planet e saj për të ardhmen.

E pyetur nga Roza Lati se ku e sheh veten në të ardhmen, këngëtarja u shpreh se ka në plan të largohet nga Shqipëria, për të nisur një karrierë ndërkombëtare.

“Vetëm një gjë di të them, do jem jashtë Shqipërisë. Jo sepse nuk e dua vendin tim, sepse është shumë i bukur, por dua ta provoj andej. Ta dëgjojë dhe bota zërin tim, jo vetëm Shqipëria”, ka thënë këngëtarja.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Në probleme të mëdha financiare/ Flori Mumajesi shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh

Publikuar

-

Nga

Disa muaj më parë Flori Mumajesi u zhduk nga të gjitha rrjetet sociale. Menjëherë pasi fitoi Këngën Magjike, kantautori vendosi të shkëputej nga gjithçka.

Pas kaq shumë kohësh, Flori është rikthyer në Instagram ku ka postuar një foto , ku shihet Klajdi Haruni së bahsku me miqtë e tij.

“Mëngjese vere”, shkruan Klajdi në foton e publikuar në Instastory.

 

LEXO TE PLOTE