Connect with Us

Moderatorja bën “xing” me Rihannën/ Shfaqen të dyja me të njëjtin fustan

Kryesore Show Biz

Moderatorja bën “xing” me Rihannën/ Shfaqen të dyja me të njëjtin fustan

Publikuar

-

Rihanna është një frymëzim mode për çdo vajzë të re. Në çdo dalje të saj ajo kujdeset që të marrë të gjithë vëmendjen.

Së fundi ajo ka hapur një linjë të saj të modës dhe ylli nga Barbados po shijon sukseset që po përfiton nga ky biznes.

Para pak kohësh Rihanna solli modelin më trendy të fustanit saten, që është me rrudha në pjesët anësore.

Ky trend menjëherë u përqafua nga shumë vajza të famshme të cilat donin ta kishin patjetër në gardërobën e saj.

Një ndër to ishte dhe moderatorja Liberta Spahiu e cila u shafq me të njëjtin model fustani por me një ngjyrë tjetër.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Nuk ka më dyshime/ Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie mes modelit milioner Pavllo Zengo dhe modeles shqiptare Adrola Dushi.

Bukuroshja shqiptare u ka dhënë fund dyshimeve duke postuar një foto në Instagram krahas modelit bukurosh ku shkruan: “Pavllo im”, e shoqëruar me një emoji zemër.

Madje në një nga Instastoryt, modeli i shkruan: “Më e bukura në botë”

Fansat e kanë uruar çiftin më të ri të shoëbizit, të cilët duken shumë të lumtur./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Ta dëgjojë bota zërin tim”/ Këngëtarja rrëfen planet për një karrierë ndërkombëtare

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme këngëtarja Xhesika Polo ka qenë e ftuar në emisionin “Bukë me vete”. Ndër të tjera Xhesika ka rrëfyer planet e saj për të ardhmen.

E pyetur nga Roza Lati se ku e sheh veten në të ardhmen, këngëtarja u shpreh se ka në plan të largohet nga Shqipëria, për të nisur një karrierë ndërkombëtare.

“Vetëm një gjë di të them, do jem jashtë Shqipërisë. Jo sepse nuk e dua vendin tim, sepse është shumë i bukur, por dua ta provoj andej. Ta dëgjojë dhe bota zërin tim, jo vetëm Shqipëria”, ka thënë këngëtarja.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Në probleme të mëdha financiare/ Flori Mumajesi shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh

Publikuar

-

Nga

Disa muaj më parë Flori Mumajesi u zhduk nga të gjitha rrjetet sociale. Menjëherë pasi fitoi Këngën Magjike, kantautori vendosi të shkëputej nga gjithçka.

Pas kaq shumë kohësh, Flori është rikthyer në Instagram ku ka postuar një foto , ku shihet Klajdi Haruni së bahsku me miqtë e tij.

“Mëngjese vere”, shkruan Klajdi në foton e publikuar në Instastory.

 

LEXO TE PLOTE