Connect with Us

“Përfundova me një gjoks bullgareje”/ Rozana Radi tregon pjesën më seksi të trupit

Kryesore Show Biz

“Përfundova me një gjoks bullgareje”/ Rozana Radi tregon pjesën më seksi të trupit

Publikuar

-

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi është përfolur shumë për operacionin plastik që bëri në gjoks.

E ftuar në BE Caffee, e pyetur nga Bes Kallaku se cila pjesë e trupit i duket më seksi, Rozan Radi është përgjigjur gjoksi.

Madje e krahasoi ndërhyrjen për zmadhimin e gjoksit me një kat shtesë i cili nuk shkon ashtu siç duhet. “E ke parasysh kur bën një kat shtesë dhe s’të del ashtu si e mendon?”, tha Rozana duke shkaktuar të qeshura.

Gjatë një interviste të dhënë më parë tek “Mos i fol shoferit”, Rozana tregoi se rezultati nuk kishte dalë ashtu siç ajo e kishte menduar.

“E kisha vendosur që do bëja një 3-sh abondent dhe kur hyra aty tha: “Rozana, nuk bëjmë dot operacion sot.” I thashë: “Pse?!” “Sepse protezat që kanë ardhur janë më të mëdha se 3,” tha ai. “Vëri këto”, i thashë, “ku kam kohë unë të vij, të harxhoj 5 mijë euro për 2 numra, të paktën të harxhoj për 4.” Dhe kështu përfundova me një gjoks bullgareje.”

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Nuk ka më dyshime/ Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie mes modelit milioner Pavllo Zengo dhe modeles shqiptare Adrola Dushi.

Bukuroshja shqiptare u ka dhënë fund dyshimeve duke postuar një foto në Instagram krahas modelit bukurosh ku shkruan: “Pavllo im”, e shoqëruar me një emoji zemër.

Madje në një nga Instastoryt, modeli i shkruan: “Më e bukura në botë”

Fansat e kanë uruar çiftin më të ri të shoëbizit, të cilët duken shumë të lumtur./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Ta dëgjojë bota zërin tim”/ Këngëtarja rrëfen planet për një karrierë ndërkombëtare

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme këngëtarja Xhesika Polo ka qenë e ftuar në emisionin “Bukë me vete”. Ndër të tjera Xhesika ka rrëfyer planet e saj për të ardhmen.

E pyetur nga Roza Lati se ku e sheh veten në të ardhmen, këngëtarja u shpreh se ka në plan të largohet nga Shqipëria, për të nisur një karrierë ndërkombëtare.

“Vetëm një gjë di të them, do jem jashtë Shqipërisë. Jo sepse nuk e dua vendin tim, sepse është shumë i bukur, por dua ta provoj andej. Ta dëgjojë dhe bota zërin tim, jo vetëm Shqipëria”, ka thënë këngëtarja.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Në probleme të mëdha financiare/ Flori Mumajesi shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh

Publikuar

-

Nga

Disa muaj më parë Flori Mumajesi u zhduk nga të gjitha rrjetet sociale. Menjëherë pasi fitoi Këngën Magjike, kantautori vendosi të shkëputej nga gjithçka.

Pas kaq shumë kohësh, Flori është rikthyer në Instagram ku ka postuar një foto , ku shihet Klajdi Haruni së bahsku me miqtë e tij.

“Mëngjese vere”, shkruan Klajdi në foton e publikuar në Instastory.

 

LEXO TE PLOTE