Connect with Us

Foto- Bluza që po “pushton” Instagramin/ Njihuni me trendin më të ri të kësaj vere

Fashion

Foto- Bluza që po “pushton” Instagramin/ Njihuni me trendin më të ri të kësaj vere

Publikuar

-

Moda këtë verë i ka habitur të gjithë me risitë e saj dhe me ngjyrat e ndezura. Mes fustaneve dhe këpucëve të cilat janë më in në këto temperatura të larta, kjo bluzë ka bërë namin në Instagramin e të famshmeve të huaja dhe shqiptare.

Kryefjala e kësaj bluze janë puplat! Është marka “Attico” ajo e cila ka ekskluzivitetin e kësaj bluze që në fakt është bust dhe e thurur me pupla anembanë.

Chiara Ferragni është ndër të parat fashioniste që e ka veshur versionin e saj ngjyrë pink, që i shkon kaq shumë!

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme.

 

 

Dafina Zeqiri

Hailey Baldwin

Liberta Spahiu

Elsa Hosk

Dea Michelle

Lori Hoxha

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Nuk do të jenë më “IN” në vitin 2020/ Këto janë aksesorët dhe veshjet që janë jashtë tendencave të fundit

Publikuar

-

Nga

Në industrinë e modës, trendet hyjnë e dalin aq shpejt sa s’mund ta imagjinoni. Pra kur themi që ky lloj trendi nuk zgjati për shumë kohë, kjo nuk do të thotë që duhet të zhduket përfundimisht. Në të shumtën e kohës trendet zgjatin 2 ose 3 sezone. Kjo ëhstë arsyeja përse stilet e ndryshme nuk […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të vishesh si Selena Gomez/ Këngëtarja zbulon surprizën e këtij sezoni

Publikuar

-

Nga

Selena Gomez është shfaqur super në formë teksa pritet të promovojë këngën e saj të fundit të hënën. Këngëtarja me famë botërore ka sjellë tendencën më të fundit të modës që po pëlqehet shumë këtë sezon. E veshur me një kostum ngjyrë kafe në portokalli dhe e ka kombinuar veshjen me një palë çizme të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Rosie Huntigton prezanton koleksionin e ri të veshjeve intime/ Pozon me të brendshme mbi krevat

Publikuar

-

Nga

Modelja Rosie Huntigton Whiteley është shfaqur shumë sensuale teksa pozon me të brendshme mbi krevat. Bukuroshja bjonde 32 vjeçare ka reklamuar koleksionin e saj më të ri të veshjeve intime. Rosie numëron më shumë se 10 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë me komente dhe pëlqime në fotot e super modeles. Për […]

LEXO TE PLOTE