Connect with Us

“Gjithçka ndryshoi”/ Miliarderja tregon momentin më të bukur të jetës së saj

Kryesore Show Biz

“Gjithçka ndryshoi”/ Miliarderja tregon momentin më të bukur të jetës së saj

Publikuar

-

Ato janë familja më e famshme në të gjithë botën. Bëhet fjalë për Jenner dhe Kardashian. Në kopertinën e një nga revistave më të njohura ‘HarpersBazaar’ imazh ka Kriss Jenner dhe Kylie Jenner me vajzën e saj Stormy.

21-vjeçarja ka treguar për një nga momentet më të bukura për të, siç është sjellja në jetë e vajzës së saj. Kyli është shprehur se tani që është bërë nënë vetë e kupton dhe e do më shumë mamanë e saj Kriss.

“Kur u bëra nënë për herë të parë, e gjithë perspektiva e jetës sime ndryshoi dhe po ashtu mënyra se si unë shikoja mamanë time, pasi i vlerësova më shumë të gjitha gjërat që ajo ka bërë për mua.

Tani mund ta kuptoj si ndihet mamaja ime për mua, mënyrën si më do dhe sa e fortë është dashuria e saj për të gjithë fëmijët, pasi e shoh tek fakti se sa e afeksionuar jam unë pas Stormit”,- shtoi Jenner për këtë kopertinë.

Kujtojmë se kohët e fundit në rrjet ka qarkulluar lajmi se Kylie është shtatzënë për herë të dytë, për shkak se disa kohë më parë ajo ka shprehur publikisht dëshirën për të pasur një tjetër fëmijë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: