Connect with Us

Video- Miss Serbia bën atë që nuk e mendonte njeri/ Ja çfarë ndodhi në mes të emisionit shqiptar

Kryesore Show Biz

Video- Miss Serbia bën atë që nuk e mendonte njeri/ Ja çfarë ndodhi në mes të emisionit shqiptar

Publikuar

-

Miss Serbia Irina Jovanka, u bë e famshme në media pasi bëri shqiponjën në mes të pasarelës gjatë prezantimit në “Miss Freedom of the World”  dhe u komentua shumë nga media serbe “Kurir” si diçka skandaloze, ndërsa pronarja e agjencisë së modeleve ku ishte zgjedhur përfaqësuesja e Serbisë u shpreh se zgjedhja nuk kishte qenë në dijeninë e saj dhe se gjesti i qëllimtë.

Konkurrentja e “Miss Freedom of The World” që u mbajt këtë javë në Prizren ishte e ftuar bashkë me përfaqësueset e shteteve të tjera në emisionin “n’Kosovë Show”.

Jovanka guxoi akoma më shumë këtë herë, duke kënduar këngën emblematike shqiptare “Xhamadani vija- vija” dhe duke puthur flamurin e Kosovës.

Video e emisionit është hedhur në Youtube me komentet e bllokuara.

Irina Jovanka i habiti të gjithë duke folur shqip, kur e pyetur nëse e kishin mirëpritur shqiptarët u përgjigj: “Po, me respekt edhe është shumë mirë.”Më tej, ajo u ul të puthte flamurin e Kosovës që ndodhej në mes të studios dhe këndoi “Xhamadani vija- vija”.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: