Connect with Us

Nga Monte Carlo në Saint Tropez/ Emina Cunmulaj ia bën zili të gjithëve, relaksohet në pushimet luksoze

Kryesore Show Biz

Nga Monte Carlo në Saint Tropez/ Emina Cunmulaj ia bën zili të gjithëve, relaksohet në pushimet luksoze

Publikuar

-

Të nisura që në muajin qershor, modelja shqiptare Emina Cunmulaj duket se nuk do të ndalojë duke bërë pushime luksoze me bashkëshortin e saj. Në fillim ajo vizitoi vendlindjen e saj, Malin e Zi ku ishte së bashku me vajzat e saj.

Më pas në përvjetorin e katër të martesës ajo së bashku me bashkëshortin e saj u arratis drejt Monte Carlo ku kaluai disa ditë pushimi pa vajzat e saj.

Pas Monte Carlo, bukuroshja udhëtoi drejt një tjetër vendi mjaft luksoz, Saint-Tropez ku sigurisht nuk munguan as fotot profesionale ku ekspozonte linjat e saj perfekte.

Por Emina nuk po mjaftohet me kaq, pak orë më parë ajo ka publikuar disa pamje që tregon së momentalisht ndodhet në Turqi.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: