Connect with Us

Youtube bllokon këngën e Adelina Ismailit dhe Rinës/ Zbuloni arsyen

Kryesore Show Biz

Youtube bllokon këngën e Adelina Ismailit dhe Rinës/ Zbuloni arsyen

Publikuar

-

Ditën e sotme reperja Rina Balaj ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit ku ka folur për projektin e saj muzikor në bashëkpunim me Adelina Ismailin “Qikat”.

Mirëpo menjëherë pas përfundimit të emisionit, në kanalin e Youtube nuk del video Qikat pasi siç duket, “Klan” e ka shenjuar videon e intervistës.

Sipas  “IconStyle” disa fansa kanë dërguar disa foto ku shihet njoftimi e platformës së videove e cila, kur dikush tenton të hapet videoja e bashkëpunimit Rina- Adelina, shkruan se videoja përmban material me të drejta kopjimi të “TV Klan”.

Mirëpo siç duket, nuk ka patur një rakordim me kanalin zyrtar të “On Records” në mënyrë që përdorimi i “Qikat” të mos shkaktojë probleme nëse përdoret në video të tjera.

Kështu, Youtube bllokon automatikisht video të tjera ku gjendet materiali i klipit “Qikat”, madje edhe videon zyrtare me 3,4 milion klikime, të ngarkuar në kanalin zyrtar të “On Records” që menaxhon Rinën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: