Connect with Us

Pas skandaleve për tradhëti/ Modelja e njohur përfiton nga situata, fiton me miliona dollarë nga reklamat

Kryesore Show Biz

Pas skandaleve për tradhëti/ Modelja e njohur përfiton nga situata, fiton me miliona dollarë nga reklamat

Publikuar

-

Disa muaj më parë në Hollywood plasi skandali i tradhëtisë mes Jordyn Woods- Tristan i cili është ish i dashuri i Khloe Kardashian.

21-vjeçarja u cilësua si armikja e familjes Kardashian-Jenner dhe madje ajo u detyrua të largohej sa më parë prej tyre. Pavarësisht se në publik ka një urrejtje të madhe ndaj saj, duket se kjo situatë ka shërbyer në favor të Jordyn.Muajin e kaluar Jordyn zbuloi se do të niste punën në një komedi televizive në Amerikë dhe shumë shpejt pritet që ajo të shfaqet me një ‘reality shoe’ të sajin. Kujtojmë se më parë Jordyn Soods ndihmohej shumë nga familja Kardashian-Jenner, por tashmë ajo mund t’i sfidojë hapur ato.

“The Sun” raporton se pas ngjarjes asaj i janë ofruar kontrata tepër të shtrenjta në aktrim dhe linja veshjesh dhe sot Jordyn numëron më shumë se 6 milionë dollarë në llogarinë e saj bankare. Madje thuhet se shumë televizione dhe kompani të mëdha po “luftojnë” që për emrin e saj dhe me siguri kjo shifër parash mund të dyfishohet në fund të këtij viti.

Një burim ka treguar për “The Sun” se pas gjithë kësaj qëndron mamaja e Jordyn, e cila është një menaxhere shumë e njohur në ‘Hollywood’.

Elizabeth është një menaxhere shumë e fortë në botën e ‘Hollywood’ dhe ajo ka të gjitha lidhjet dhe njohuritë se si t’i kthej gjërat e këqija në pozitive dhe pikërisht këtë gjë po bën tani me vajzën e saj, kanë treguara burimet.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: