Connect with Us

Merve kërkon të heqë qafe Ojan/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Life Style

Merve kërkon të heqë qafe Ojan/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Publikuar

-

Merve takon në burg vëllain e saj Rëzain dhe i tregon që Serhani e la. Ajo i kërkon çelësat e shtëpisë dhe i tregon që ka një plan. Merve i thotë Serhanit se do largohet për pak ditë dhe i kërkon të qëndrojë në shtëpi me Milën. Merve shkon të jetojë në shtëpinë e vjetër.

Ajo përgatit tortën e saj të famshme dhe kujton kohën kur ishte shoqe e ngushtë me Ojën. Merve mendon disa mënyra për të hequr qafe Ojën. Mehmet pyet Enverin kush është i dashuri i Arzus por ai nuk i tregon gjë. Mehmet i tregon Tajlanit se Arzu ka të dashur.

Tajlan i tregon Pelinit por ajo nuk habitet dhe i thotë se Arzu ka të drejtë të ketë të dashur pas ndarjes. Tajlan bëhet xheloz për Pelinin. Ai shkon i tregon Serhanit por edhe Serhan e mbështet Arzun. Nihal i tregon Pelinit se partneri e la për faj të Merves dhe askush nuk e beson.

Pelin mëson se i dashuri i Arzus është Enveri. Mehmet i tregon Nilajit se Arzu ka të dashur. Nilaj e mbron nënën e saj dhe i kujton Mehmetit Burxhun.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Frikacakë dhe nervozë/ Zbuloni 5 shenjat e horoskopit më të stresuara në zodiak

Publikuar

-

Nga

Binjakët Binjakët nervozohen kur kafshojnë më shumë sesa mund të përtypin, që është diçka që ata bëjnë gjatë gjithë kohës. Ata mërziten dhe nervozohen nese nuk bëjnë një punë të mirë ose se do ta zhgënjejnë dikë.Kur Binjakët janë me nerva, reagimi i parë janë të ecurat nëpër dhomë. Kjo i ndihmon të qartësojnë mendjen […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

FOTO-Nuk po i hani ashtu si duhet/ Zbuloni se si duhet t’i gatuani këto 12 ushqime për të pasur përfitime të mëdha shëndetësore

Publikuar

-

Nga

A e dini se po hani në mënyrë të gabuar disa ushqime të caktuara? Asparagu, luleshtrydhet, kosi dhe fasulet janë të gjitha ushqime të shëndetshme, por ne shpesh nuk i hamë si duhet dhe përfundojmë duke mos i përfituar ushqyesit e tyre. “BrightSide”, ka renditur 12 ushqime që me siguri keni qenë duke i ngrënë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Zbulohen shifrat e frikshme/ Përse fëmijët dhe adoleshentët ndihen të trishtuar dhe në depresion në ditët e sotme

Publikuar

-

Nga

Prej disa vitesh, sipas sondazheve, të rinjtë duket se ndihen gjithnjë e më shumë të palumtur, të trishtuar dhe në depresion.Sipas shifrave të fundit , ka pasur një rritje drastike të çrregullimeve të humorit dhe shqetësimit psikologjik tek adoleshentët dhe të rriturit e sotëm. Sipas “Bright Side”, psikologu që vepron në çështjen e të rriturve dhe adoleshentëve të […]

LEXO TE PLOTE