Connect with Us

“700 qejflinj festash”/ Nis festivali më i madh i seksit në Europë

Kuriozitete

“700 qejflinj festash”/ Nis festivali më i madh i seksit në Europë

Publikuar

-

Festivali më i madh i seksit ka nisur sot në Angli në një fshat me bukuri natyrore të quajtur Genteel Worcester dhe për të shkuar aty duhet kaluar nëpër një rrugë disi të rrezikshme.

Pjesëmarrësit në këtë event janë të ndarë në kategori si ‘gratë e nxehta’, ‘demat’ dhe ‘njëbrirëshat’, të gjitha këto kategori janë emëruar në mënyrë figurative sigurisht.

Sa u përket ndarjeve, “gratë e nxehta’ janë gra të martuara që janë të hapura ndaj marrëdhënieve seksuale me meshkuj të tjerë, ndërsa ata që quhen ‘bare back’ pranojnë që të kryejnë marrëdhënie pa përdorur masa mbrojtëse.

‘Demat’ janë burra, të martuar ose beqarë, që e mbajnë veten si të ‘pajisur mirë’ dhe janë në kërkim të eksperiencave seksuale.

Dhe së fundmi ‘njëbrirëshat’, janë gra ose vajza beqare. E mbajnë këtë emër sepse janë aq të rralla sa janë parë vetëm shumë pak prej tyre.

Personat që po marrin pjesë kanë paguar rreth 415 paund për një qëndrim tre ditor, që përfshin një tendë luksoze, dy shtretër si dhe ngrohje dhe ndriçim të siguruar nga energjia diellore.

Burimi:https://www.dailymail.co.uk/news/article-7214339/Genteel-Worcester-village-arms-700-swingers-flock-field-sex-festival.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR0-hmIUsNtFQt0qXRY3cejbiJlLGXs0oIMk3jhKZjm6b0_-kMhi8edC3HM

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE