Connect with Us

Biznesmenia shqiptare surprizon punonjëset/ Iu blen dhurata të markave të njohura

Kryesore Show Biz

Biznesmenia shqiptare surprizon punonjëset/ Iu blen dhurata të markave të njohura

Publikuar

-

Biznesmenia shqiptare Egreis Gjergjani ka vendosur të surprizojë dy punonjëset e saj duke iu blerë dhurata të shtrenjta.

Ergeis ka dy dyqane në SHBA, një për fëmijë dhe një për të rritur. Ditën e djeshme ajo publikoi në Instastory momentin ku bashkë me dy vajzat bën shooping në dyqanet më të shtrenjta dukë marrë aksesorë nga market më të njohura.

“Vogëlushet e mia”, shkruan Egreis në foton ku shfaqen dy gocat me dhuratat, shumë të lumtura siç duket nga mimika e fytyrës së tyre.

Blogeria shqiptare Egreis Gjergjani numëron mbi 400 mijë ndjekës në Instagram. Ajo është pronare e një dyqani me emrin “Itty Bitty Toes” me veshje për fëmijë të markave të luksit.

Së fundi, ajo po hap në Neë York edhe një dyqan tjetër me veshje për të rritur, filial i dyqaneve me emrin By Egreis.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: