Connect with Us

Princi Harry injoron sërish Meghan?/ Ja video që u bë virale në rrjetet sociale

Kryesore Show Biz

Princi Harry injoron sërish Meghan?/ Ja video që u bë virale në rrjetet sociale

Publikuar

-

Disa muaj më parë një video ku Princ Harry i fliste ashpër Meghan Markle bëri xhiron e rrjetit. Por edhe pse u tha që asgjë nuk është e vërtetë, një tjetër video është shpërndarë me shpejtësi në Twitter.

Meghan Markle i surprizoi të gjithë teksa u shfaq këtë javë krahë Princit, në një ndeshje bejsbolli. Teksa kamerat ishin gjithnjë të fokusuara tek ta, Meghan përpiqej t’i fliste, por Harry e injoronte vazhdimisht dhe vazhdonte bisedën me mikun e tij.

Ekziston mundesia qe ai thjesht nuk e ka dëgjuar për shkak të brohoritjeve të tifozëve në stadium. Por kjo nuk i ndaloi njerëzit të shpërndajnë videon në Twitter duke bërë aludime nga më të ndryshmet.

Embedded video

piping hot tea ☕️@justmythorts

awkward

125 people are talking about this

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: