Connect with Us

Foto- Ndryshimet drastike të VIP-ave/ Zbuloni se si duken ato pa make up dhe me flokë origjinale

Kryesore Show Biz

Foto- Ndryshimet drastike të VIP-ave/ Zbuloni se si duken ato pa make up dhe me flokë origjinale

Publikuar

-

Ju ka ndodhur ndonjëherë që të ndryshoni ngjyrën e flokëve dhe papritur dukeni një tjetër person? Nëse po atëherë nuk jeni vetëm. Edhe emra të njohur të showbizzit amerikan, e kanë pësuar këtë ndryshim në vite duke na treguar magjinë e make up dhe krehjes së flokëve.

Më poshtë po ju rendisim disa femra të njohura dhe mënyrën se si duken me flokët që ua ka falur nëna.

Burimi:https://brightside.me/wonder-people/20-celebs-whose-natural-hair-can-make-you-yell-whoa-768210/?utm_source=fb_brightside&utm_medium=fb_organic&utm_campaign=fb_gr_brightside&fbclid=IwAR1x4neeFztmVA0c_qnfpYufpYavHdOfTEF3PLGsGfILc9DPUyd63PtGlis

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: