Connect with Us

“Intervista ime më shumë klikime se ju”/ Ish banorja e BB “thumbon” këngëtarët shqiptarë

Kryesore Show Biz

“Intervista ime më shumë klikime se ju”/ Ish banorja e BB “thumbon” këngëtarët shqiptarë

Publikuar

-

Ish banorja e Big Brother së fundmi ka hapur një kanal të saj në Youtube ku publikon shumë video nga përditshmëria e saj me të fejuarin. Prej 2 vitesh Gerta jeton në Norvegji dhe së fundmi ajo u rikthye në Shqipëri dhe ishte e ftuar në “Ftesë në 5″ ku foli për jetën në Norvegji dhe planet për martesë.

Video e intervistës së saj ka arritur mbi 200 mijë shikime në Youtube dhe Gerta e ka postuar në Instastory me një mbishkrim ku thumbon këngëtarët.”Prisni një minutë çfarë? Intervista ime ka më shumë shikime se disa këngëtarë të famshëm”, shkruan Greta.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: