Connect with Us

Pantallona të grisura dhe ekstravagante/ “Oja” nuk njihet në jetën e saj reale, ja ndryshimi drastik

Kryesore Show Biz

Pantallona të grisura dhe ekstravagante/ “Oja” nuk njihet në jetën e saj reale, ja ndryshimi drastik

Publikuar

-

E njohur në Shqipëri si “Oja”, aktorja turke luan rolin e një doktoreshe që rikthehet në lagjen e saj të vjetër për tu hakmarrë ndaj mikeshave e më pas dashurohet me bashkëshortin e njërës prej tyre.

Duke qenë se luan rolin e një doktoreshe, në serial Ojën e shihni shpesh me veshje zyrtare dhe serioze, por në jetën reale aktorja nuk është aspak kështu.Gokçe Bahadir është një aktore shumë moderne dhe ka një stil shumë të veçantë. Ndryshe nga seriali, në jetën reale aktorja vishet me pantallona të grisura dhe ekstravagante.

Oja është gjithashtu këngëtare dhe ka realizuar disa videoklipe. Kohët e fundit ajo është përqëndruar shumë tek muzika duke mbajtur edhe koncerte.

 

 

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: