Connect with Us

“Përballova shumë sfida”/ 29 vjeçarja zbulon sekretin si e rifitoi trupin e “ëndrrave”

Kryesore Show Biz

“Përballova shumë sfida”/ 29 vjeçarja zbulon sekretin si e rifitoi trupin e “ëndrrave”

Publikuar

-

Stilistja 29 vjecare Thessy Kouzoukas, i ka habitur të gjithë me ndryshimin e saj drastik e cila ka arritur që ta kthente trupin në formë fiks në kohë për dasmën, duke humbur plot 23 kilogram.

E veshur me një fustan mahnitës, 29-vjeçarja tregoi format e saj perfekte duke zbuluar edhe transformimin e turpit të saj pas shtatzënisë.

Me anë të një postimi në Instagram, Kouzoukas publikoi fotografitë e transformimit.

Bashkë me fotot, ajo shkruante:

Epo, ia dola! Unë po martohem dhe jam shumë e lumtur që arrita në peshën 53 kg. Humba 13 kg duke përdorur metodën ‘fitazfk’ dhe në total humba 23 kg që kur solla në jetë vajzën në gusht të vitit të kaluar. Jam shumë krenare për arritjet, për sfidat që përballova. Sakrifica dhe disiplina ishin të nevojshme për të arritur këtë ndryshim të madh por përfundimi është një ndjenjë shumë e bukur.”

Për të arritur rezultatin e dëshiruar, veç ushtrimit, stilistja hoqi dorë nga vaji i ullirit, nga mishi i kuq si dhe çokollatat duke i zëvendësuar me ushqime që kishin pak kalori për plot 7 muaj.

Burimi:https://www.dailymail.co.uk/femail/article-7222811/Fashion-designer-Thessy-Kouzoukas-reveals-EXACTLY-dropped-23-kilos-having-baby.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR1ZzC8E2tEhr80yFJ9Ai_t5pYPWlilQfThwxf3ItmXRf-8zqAVI04DkaPU

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: