Connect with Us

“Jam e mbushur me ankth”/ Ylli i “Keeping up with the Kardashians” shpërthen në lot në mes të emisionit

Kryesore Show Biz

“Jam e mbushur me ankth”/ Ylli i “Keeping up with the Kardashians” shpërthen në lot në mes të emisionit

Publikuar

-

Sezoni i 17-të i ‘Keeping Up With the Kardashians’ po bën shumë bujë në internet ku shfaqen shumë skena të rëndësishme dhe e fundit që po qarkullon është një video e Kourtney e cila është parë e përlotur pak para ditëlindjes së saj të 40-të.

Teksa është duke biseduar më motrën e saj Khloe-n, ajo i tregon se këtë ditëlindje ndihet e paplotësuar dhe se dëshira për të qarë i vjen shumë natyrshëm.

“Tani jam duke pyetur veten se kush jam unë, ku jam unë në jetën time? Këto pyetje më shkaktojnë ankth”, shprehet Kourtney.

Me sa duket ndarja nga ish-partneri i saj i ka krijuar një boshllëk të cilin nuk po e plotëson dot ende.

Ajo gjithashtu shprehet se në këtë 40-vjetor ndihet shumë e vetmuar dhe nuk është plotësisht e lumtur.Sezonet e fundit të serialit janë bërë shumë dinamikë, pasi më herët edhe Kylie Jenner dhe Kim Kardashian janë shfaqur duke qarë.

sad kourt

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: