Connect with Us

Biznesmenia publikon linjën e re të syzeve/ Kim Kardashian akuzohet për kopjim

Kryesore Show Biz

Biznesmenia publikon linjën e re të syzeve/ Kim Kardashian akuzohet për kopjim

Publikuar

-

Biznesmenia e famshme Kim Kardashian në bashkëpunim me dizenjuesen gjermane Carolina Lemke kanë promovuar koleksionin më të ri të syzeve.

Diet Prada ka vënë re që njëri prej modeleve të syzeve ka një ngjashmëri të madhe me syzet e Emilio Pucit, syze të cilat ajo i kishte patur vitin e kaluar.

Ajo iu drejtuat Kimit nëpërmjet një postimi në Instagram se nuk është mirë të përdorësh emrin e dikujt tjetër për të promovuar koleksionin tënd.

Ndërkohë që Kim ende nuk ka reaguar në lidhje me këtë, por le të kujtojmë se ishte biznesmenia e cila ndodhej në të njëjtin rast disa ditë më parë, kur një kompani veshjesh kishte përdorur fustanin e saj dhe për këtë arsye ajo i hodhi në gjyq nga i cili mori një shpërblim të majmë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: