Connect with Us

Foto/Video- Ingrit Gjoni zbulon pamjet nga shtëpia e re luksoze

Kryesore Show Biz

Foto/Video- Ingrit Gjoni zbulon pamjet nga shtëpia e re luksoze

Publikuar

-

Këngëtarja Ingrit Gjoni është një nga personazhet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit shqiptar.

Prej kohësh ajo ka treguar se ka blerë një shtëpi në Gjirin e Lalëzit. Së fundi Ingriti ka publikuar pamjet nga shtëpia dhe janë vërtetë luksoze.

Në pamje shihet oborri gjigant dhe vetë këngëtarja është kujdesur që çdo gjë brenda saj të jetë tamam si në përrallë.

Ingriti po jeton në një vilë dykatëshe dhe në oborrin e saj ka një pishinë të rrethuar me drita.

Në ambientin e brendshëm këngëtarja ka zbuluar se nuk mungon një televizor 3D ku mund të kalojë mbrëmje të qeta pranë djalit të saj Paridit.

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: